+90 312 419 44 23
+90 312 425 28 67
firattercume@gmail.com

Sözlü Tercüme


Simültane Tercüme
Simültane Tercüme konuşmacıyla birlikte eşzamanlı olarak yapılan çeviridir. Simültane Çeviri sırasında, simültane çevirmen içerisinde mikrofon ve kulaklık bulunan bir kabin içerisinde yer alır. Konuşmacının söylediklerini kulaklık aracılığıyla duyar ve mikrofonu aracılığıyla bu konuşmaları dinleyicilere aktarır.

Ardıl Tercüme
Ardıl Tercüme, herhangi bir teknik ekipmana ihtiyaç duyulmadan, konuşmacının konuşmasının sona ermesinin ardından talep edilen dilde verilen sözlü tercüme hizmetidir. Ardıl Tercümede konuşmacı ve tercüman sırayla konuşur. Böylece herhangi bir anlam karışıklığı veya herhangi bir ifade atlaması yaşanmaz.

Simültane ve Ardıl Tercüme hizmetlerine yönelik ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Telefonda Konferans Tercümesi
Farklı ülkelerden yapılan şirket toplantılar ve iş görüşmeleri gibi önemli görüşmeler yol ve vakit için harcanacak masraftan tasarruf edilerek telefonda uzman tercümanlarımız eşliğinde artık daha rahat gerçekleştirilebilmektedir. İki ülkenin kültürünü de iyi bilen tercümanlarımız iş görüşmelerinizi olumlu bir atmosferde gerçekleştirmenize de katkı da bulunur.

Mahkemeler, iş görüşmeleri, konferanslar, seminerler, resmi ve resmi olmayan toplantılar, geziler, eğitimler, denetimler için deneyimli simültane tercümanlarımız anlaşılır ve uzman çeviri teknikleri ile her an ve her durumda hizmetinize hazırdır.

Ankara Tercüme Ankara Yeminli Tercüman İspanyolca Tercüman